Wakacje z minecraftem w bibliotece. Spotkanie 5: Miasto

Wakacje z minecraftem w bibliotece. Spotkanie 5: Miasto

Na dzisiejszym spotkaniu uczestnicy warsztatów zamienili się w architektów miast.  Młodzi twórcy mogli zaprojektować wspólną metropolię z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności zdobytych na poprzednich spotkaniach. Każdy z uczestników był odpowiedzialny za przydzielony fragment obszaru miejskiego. Założeniem projektu było stworzenie sieci urzędów, instytucji i usług w taki sposób, aby zapewnić byt jego mieszkańcom  oraz prawidłowe funkcjonowanie całej aglomeracji. Dużym uznaniem wśród dzieci cieszyły się restauracje, hotele oraz obiekty użytku publicznego, takie jak parki czy fontanny.
Zapraszamy do wspólnej zabawy i zachęcamy do korzystania z literatury popularnej, w której znajdziecie wiele inspiracji do tworzenia minecraftowych światów.

Data: 29 lipca 2021

Miejsce: Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa

Godzina: 10:00

Organizator: Cyberjelonki

Strona Internetowa przygotowana z zadania „Rosnę z książką za pan brat” w ramach programu „Partnerstwo dla książki” dofinansowane ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków finansowych Urzędu Miasta Jelenia Góra.