BDM: Spotkajmy się w Bibliotece!

Co można robić w bibliotece? Na to pytanie próbowały znaleźć odpowiedź starszaki z Państwowego Przedszkola nr 1 w Kowarach. Dzieci zwiedziły bibliotekę, poznały zasady korzystania ze zbiorów oraz zobaczyły niezwykłe książki z naszej kolekcji. Spotkanie stało się okazją do przybliżenia dzieciom informacji na temat programu Mała Książka Wielki Człowiek.

Tradycyjnie, na pamiątkę wizyty w bibliotece, dzieci wykonały kolorową, wiosenną zakładkę do książki i zadeklarowały chęć wyrobienia własnej karty bibliotecznej, o co mają poprosić swoich rodziców.

Już teraz zapraszamy i czekamy na dobre spotkanie z Wami!

Data: 30 maja 2022

Godzina: 10.00