BDM: Wakacje z Minecraftem w bibliotece. Spotkanie 8: Podróże

Na dzisiejszym spotkaniu młodzi czytelnicy opowiadali o swoich wymarzonych wyprawach. Czy to powinna być podróż awanturnicza, pełna niebezpieczeństw i niespodzianek? Czy może na Wyspę Skarbów lub do krainy baśni? Na pewno spełnienie podróżniczych marzeń to wyprawa dookoła świata i  odkrywanie pięknych miejsc, przeżywanie chwil, które można zapamiętać na zawsze. Bo w prawdziwej podróży nie chodzi tylko o oglądanie, lecz o przeżycie, o przygodę, o zapamiętanie oraz naukę dla siebie i przekazanie innym tych cennych doświadczeń. Świat jest wielki, naprawdę wielki. Tyle cudownych miejsc czeka na odkrycie. Tyle tajemnic, legend, przygód, skarbów i innych atrakcji ukrytych jest na mapach. Czekają, aby je wytropić i doświadczyć.

W Minecrafcie dzieci, za pomocą przeróżnych środków transportu, mogły przenieść się w odległe zakątki i fascynujące miejsca, przeżyć niezwykłe wydarzenia i zobaczyć wspaniałe atrakcje. Same decydowały o spełnieniu swojej najbardziej wymarzonej podróży.

Zapraszamy do wspólnej podróży!

Data: 19 sierpnia 2021

Organizator: Cyberjelonki