BDM: Dzień dobry biblioteko! – poznajemy naszą bibliotekę

Tym razem naszymi gośćmi byli uczniów kl. II c ze Szkoły Podstawowej nr 10. Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania opowiadania „Co za szczęście! Co za pech! – opowieść o tym, co się nie wydarzyło” Thomasa Halling. Następnie uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób mogą zapisać się do biblioteki oraz jak należy korzystać z jej zasobów, a na zakończenie wykonali piękne zakładki do książek z jesiennymi motywami.

Data: 9 listopada 2021

Godzina: 11.00