BDM: Zabawy z bajką – Kamishibai – tworzymy mały teatr ilustracji

Motylki z Miejskiego Integracyjnego Przedszkola nr 14 w Jeleniej Górze wysłuchały historii wyczarowanych papierowym teatrem Kamishibai. Poćwiczyły paluszki z Panami Palcami, a następnie obserwowały świat przyrody obdarzający się czułością. W ostatniej papierowej odsłonie powiało grozą i siarką – w mrocznej legendzie o Wawelskim Smoku. Na szczęście dzielny szewczyk Skuba rozprawił się z groźnym smokiem, uwalniając miasto Kraków od bestii, a przedszkolaki spokojnie mogły pastelami wykonać smocze portrety.

Data: 2 marca 2020

Godzina: 10:00