BDM: Spotkania z bajką -Mała biała rybka

Pospieszyliśmy z pomocą małej białej rybce, która zgubiła mamę. W podmorskich poszukiwaniach, na kartkach książki Gudio van Genechtena pt. „Mała biała rybka”, spotkaliśmy wiele pięknych stworzeń, które choć były bardzo kolorowe, żadne nie przypominało mamy białej rybki. Wreszcie maluch odnalazł tę najważniejszą i najpiękniejszą ze wszystkich – swoją tęczową mamę. Dzieci wykleiły portret kolorowej ryby. Wspólnie próbowaliśmy wyławiać rybki ze „stawu”, a na zakończenie wykonaliśmy podwodny świat małej białej rybki.

Data: 27 kwietnia 2022

Godzina: 11.00