BDM: Spotkania z bajką – Kropka i kreska

Pewnego dnia kropka spotkała kreskę. Od razu przypadły sobie do gustu i rozpoczęły świetną zabawę. Wspólnie stworzyły ślimaka, kwiatek, huśtawkę. Zabawa okazała się jeszcze lepsza, gdy dołączyły do nich inne zaprzyjaźnione wielokolorowe kropki i kreski z dalekich krain. A było ich mnóstwo – małe, duże, chudziutkie, grubiutkie. Zainspirowani prostą i uroczą opowieścią dla najmłodszych stworzyliśmy piękne prace plastyczne z kropek i kresek, świetnie się przy tym bawiąc.

Data: 25 stycznia 2023

Godzina: 11:00