BDM: Opowiem ci to tak! Na granicy światów. Literackie wędrówki z baśnią.

Naszymi gośćmi  byli uczniowie kl. VII  ze Szkoły Podstawowej w Jerzmankach. Opiekunowie klasy bowiem postanowili  pokazać młodzieży Książnicę Karkonoską oraz nasze miasto. Uczniowie obejrzeli kąciki czytelnicze oraz miejsca pracy własnej na wszystkich Pietrach Biblioteki. Dowiedzieli się, jak założyć konto czytelnicze i  jak korzystać ze zbiorów.

W warsztatowej części spotkania powędrowaliśmy wspólnie literackim szlakiem, poszukując tropów klasycznych baśni  i opowieści , aby z użyciem kart metaforycznych zbudować wspólnie niezwykłą opowieść.

Data: 27 lutego 2024

Godzina: 10:30