BDM: LISTOPAD Z ALBERTEM ALBERTSONEM: Poznajemy laureatów konkursu plastycznego!

Tegoroczne targi książki regionalnej „Książka pod choinkę z dedykacją” przyniosły również wiele emocji naszym najmłodszym Czytelnikom. Podczas tego wydarzenia poznaliśmy laureatów konkursu plastycznego „Moja jesienna przygoda z Albertem Albertsonem”, wręczyliśmy młodym artystom  nagrody i wyróżnienia, podziwialiśmy nagrodzone prace na wernisażu, kosztując słodkie przysmaki. Tym samym oficjalnie zakończyliśmy nasz projekt LISTOPAD Z ALBERTEM, w którym mogliśmy poznać bliżej bohatera nietuzinkowej szwedzkiej serii autorstwa Gunilli Bergstrom – dzięki wystawie Wydawnictwa Zakamarki „Niech żyje Albert Albertson!”oraz specjalnie przygotowanym na tę okoliczność zajęć literacko-plastycznych dla grup przedszkoli jeleniogórskich.

Data: 16 grudnia 2023

Godzina: 11.00