BDM: Czytankowo – „Kicia Kocia i Nunuś na spacerze” Anita Głowińska

Podczas jesiennych spacerów możemy znaleźć piękne kolorowe liście. Takimi liśćmi możemy poszurać, podziwiać je, pomalować, ususzyć. Możemy również wykonać swoje jesienne drzewko. Potrzebujemy do tego papierowego talerzyka, taśmy klejącej, liści i papierowej tutki. Uczestnicy dzisiejszych zajęć stworzyli takie piękne kolorowe drzewa. Bawiliśmy się również kolorowymi piórkami. Dmuchaliśmy bardzo delikatnie i bardzo intensywnie. Super zabawą okazało się przyczepianie liści magnesikami do tablicy magnetycznej. Powstał w ten sposób piękny jesienny krajobraz. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Data: 24 października 2018