BDM: Biblioteka ciągle w grze!

Gościliśmy w Książnicy Karkonoskiej uczniów kl. III b ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze. Dzieci dowiedziały się, jak założyć konto czytelnicze, jak korzystać ze zbiorów oraz jak wykorzystać możliwości, jakie daje biblioteka. Dzieci odwiedziły kąciki czytelnicze oraz miejsca pracy własnej, znajdujące się na wszystkich piętrach. Dodatkowych wrażeń dostarczyło obejrzenie dwóch aktualnych czasowych wystaw: „Nieoczywiste” oraz „Kalejdoskop kolekcjonerski w 6 odsłonach”.

Data: 10 kwietnia 2024

Godzina: 9:30