„Z książką na walizkach 2019” – „Mistrzowie literatury dzieciom”

„Z książką na walizkach” to akcja promująca czytelnictwo w bibliotekach miejskich i gminnych. Dla wielu dzieci, które po raz pierwszy w życiu mają kontakt z autorem, czynny udział w spotkaniu jest niezapomnianym przeżyciem. To także niepowtarzalna okazja na zdobycie wyjątkowej, indywidualnej dedykacji.

Tegoroczne XVI Dolnośląskie Spotkania z Młodymi Czytelnikami odbędą się pod hasłem: Mistrzowie literatury dzieciom.

W Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej 7 czerwca br. będziemy mieli przyjemność gościć Panią Agnieszkę Frączek, autorkę wielu wspaniałych i nagrodzonych książek dla dzieci.

"Z książką na walizkach 2019" - "Mistrzowie literatury dzieciom"

Data: 7 czerwca 2019

Godzina: 8.30

Organizator: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu