Wystawa prac plastycznych Oliviera Błaszczyka

Zapraszamy do obejrzenia wystawy ciekawych prac plastycznych ucznia kl. VI Szkoły Podstawowej w Kaczorowie Oliviera Błaszczyka, który pięknie rysuje już od najmłodszych lat. Olivier rysuje z pamięci – najchętniej smoki, ale także różnego rodzaju konstrukcje i maszyny. Inspiracje do rysowania czerpie ze wszystkiego, a każda jego praca jest wyjątkowa na swój sposób. Bywa, że wykonanie jednego rysunku zajmuje mu około 4 godzin, ale czasem cały dzień. Każda praca wymaga innego poświęcenia. Wszystko zależy od tego co rysuje, na jakim formacie i jaką techniką. Najczęściej swoje prace wykonuje ołówkiem, długopisem lub pastelami. Rysowanie to cząstka Oliviera, pomaga mu się wyciszyć, ale też uczy cierpliwości. Olivier jest zaledwie na początku swojej twórczości plastycznej – właściwie dopiero rozwija skrzydła swojej pasji.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy zaprezentowanej w Książnicy Karkonoskiej na II piętrze obok Czytelni.

Wystawa prac plastycznych Oliviera Błaszczyka

Zapraszamy do obejrzenia wystawy ciekawych prac plastycznych ucznia kl. VI Szkoły Podstawowej w Kaczorowie Oliviera Błaszczyka

Data: od 18 stycznia 2019 do 18 lutego 2019

Miejsce: Hol na II piętrze (obok Czytelni)