Warsztaty plastyczne z Marianną Sztymą

Zapraszamy na spotkanie i warsztaty plastyczne, które poprowadzi Marianna Sztyma, malarka i ilustratorka. Pani Marianna bardzo lubi ilustrować książki dla dzieci. Zajmuje się również ilustracją prasową. Współpracuje między innymi z „Twoim Stylem”, „Charakterami”, „Newsweekiem”, „Wysokimi Obcasami”. Rysuje też komiksy i projektuje okładki.

Tematem spotkania będzie książka „Lotta czyli Jak wychować ludzkie stado” Zofii Staneckiej z ilustracjami pani Marianny. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-7 lat. Obowiązują zapisy!

Kiedy: 16 grudnia 2023 r.

Godzina: 12.00.

Czas trwania: około 2 godzin.

Dla kogo: dzieci w wieku 5-7 lat.

Gdzie: Książnica Karkonoska

Sala konferencyjna i galeria (III piętro)

Jelenie Góra, ul. Bankowa 27.

Zapisy: pod nr tel. 75 753 35 35 lub w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej.

ZAPRASZAMY!

Warsztaty plastyczne z Marianną Sztymą