BDM: Wakacje z Minecraftem w bibliotece. Spotkanie 6: Biblioteka

Przed miłośnikami wirtualnego świata Minecraft kolejne wyzwanie. Zadaniem uczestników było odwzorowanie przestrzeni, w której się znajdują –  czyli Biblioteki 🙂 I jak zawsze wyobraźnia poprowadziła młodych konstruktorów w wielu kierunkach.  Jednym udało się wiernie odtworzyć biblioteczną przestrzeń i zaaranżować ją we wszystkich niemalże detalach. Innym było mało, więc tworzyli całkiem nową – nieznaną i tajemniczą.

Data: 5 sierpnia 2021

Organizator: Cyberjelonki