V Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz

Drodzy Czytelnicy!

Czy już jesteście fanami „Jeżycjady” Małgorzaty Musierowicz? Jeśli tak, to zapraszamy Was do naszej zabawy. Jeśli jednak jeszcze nie czytaliście opowieści o słynnym rodzie Borejków, pora wybrać się do biblioteki lub poszukać książek w prywatnych zasobach. Przygotowaliśmy dla Was trzy quizy, które będą publikowane na stronie Książnicy Karkonoskiej w marcowe czwartki tj. 11.03, 18.03 i 25.03. Zachęcamy do uważnego czytania Jeżycjady i poznania historii rodu Borejków lub przypomnienia jej sobie na nowo.

Wydarzenie przygotowane zostało z okazji Ogólnopolskiego Czytania Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz, którą po raz piąty organizuje łódzkie wydawnictwo Akapit Press.

Akcja trwa od 01 do 31 marca.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i zdobywania nagród.

Przed Wami pierwsza część naszego Quizu.

Tutaj link do drugiej części Quizu.

Życzymy powodzenie i trzymamy za Was kciuki!

V Ogólnopolskie Czytanie Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Data: od 11 marca 2021 do 31 marca 2021