Lato z Mobilnym Laboratorium Przyszłości

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia z mobilnym Laboratorium Przyszłości. Już od 25 lipca w każdy wakacyjny wtorek w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej Przygoda na wyciągnięcie ręki.

Proponujemy ciekawe spotkania obejmujące różną tematykę, idealne dla chłopców i dziewczynek. Nasze zajęcia łączą kreatywność i innowację z nauką i zabawą. Dzieci będą miały okazję tworzyć, odkrywać i rozwijać swoje umiejętności technologiczne.

Odpowiemy na pytania:

• Co to jest VR i jak działa?
  • W jaki sposób VR oszukuje nasze zmysły?
  • Jak zaprogramować przyjazne roboty Photon?
  • Jak nauczyć się robotyki z Lego Spike?
  • Co można wydrukować za pomocą drukarki 3D ?
  • Jak stworzyć własne projekty przedmiotów za pomocą długopisów 3D ?

Zajęcia odbędą się w dniach: 25 lipca i 1, 8, 22, 29 sierpnia  – obowiązują zapisy w Bibliotece Dziecięco-Młodzieżowej lub pod nr  telefonu: 75 753 35 35.

ZAPRASZAMY!

Lato z Mobilnym Laboratorium Przyszłości

Przygotuj się na eksplozję kreatywności

Data: od 25 lipca 2023 do 31 sierpnia 2023