Jesteśmy otwarci! Czekamy na Was!

Po dwóch miesiącach remontu nareszcie jesteśmy otwarci. Zapraszamy do Biblioteki Dziecięco-Młodzieżowej. Pomieszczenia zostały odświeżone i zmieniły kolor ścian. Doposażyliśmy Czytelnię dla najmłodszych. Na ścianie powiesiliśmy ciekawe tablice manipulacyjne dla małych dzieci w kształcie słonia i lwa. Na nich umieszczone są  całe zestawy elementów o bardzo różnorodnych zastosowaniach. Na pewno zaspokoją dziecięcą ciekawość świata i pragnienie używania przedmiotów, które z założenia nie są zabawkami. Dzięki tym tablicom dzieci mają możliwość rozwoju spostrzegawczości, logicznego myślenia, samodzielności i małej motoryki.

W Czytelni dla najmłodszych można „ukryć się” w przytulnych domkach. To strefa wypoczynku i wyciszenia na wygodnych siedziskach otulonych kolorowymi, wesołymi poduszkami. Komfort zabawy zapewnia duży puszysty dywan w modnych kolorach.

W czytelni dla starszych dzieci oraz dorosłych czytelników można przysiąść na chwilę i przejrzeć książki wybierane do wypożyczenia. Są tu wygodne i eleganckie siedziska z wysokimi oparciami oraz niskie pufy. Można tu również zostać na dłużej i zagrać w gry planszowe, ułożyć puzzle lub pooglądać z dzieckiem interesujące książki.

Jesteśmy otwarci! Czekamy na Was!

Po dwóch miesiącach remontu nareszcie zapraszamy do nas.

Data: od 19 września 2022 do 31 maja 2023

Miejsce: Bibluioteka Dziecięco-Młodzieżowa