„Gratka dla małego niejadka” / Emilia Dziubak

Gratka dla małego niejadka to wyjątkowa książka dla najmłodszych, poświęcona jedzeniu. Znajdziecie w niej przepisy na smaczne dania zilustrowane w dowcipny sposób, a także pobudzające wyobraźnię małego czytelnika, zabawy edukacyjne. Dzięki tej książce maluch nauczy się chętnie przyrządzać (wraz z rodzicami) rozmaite potrawy, zarówno te łatwe, jak i trudniejsze. Rozpoznawać i nazywać poszczególne ich składniki, nadawać im ich charakterystyczne cechy i doceniać walory smakowe. Dowie się także, co to witaminy i dlaczego należy myć owoce. Dzięki tej książce codzienny posiłek przestanie być nudnym obowiązkiem, czy wręcz torturą, a stanie się świetną zabawą. Kapryszące dzieci wraz z rodzicami przeżyją fascynujące przygody przy kuchennym stole. Piękne ilustracje potraw i niezwykli bohaterowie książki sprawią, iż niejeden zmieni się w smakosza. Polecamy! (AJ)

Data: 27 marca 2023