Filię nr 5 odwiedziły grypy: „Kociaki Bystrzaki” i „Pracowite Pszczółki z MP nr 11 w Jeleniej Górze, by podziękować za całoroczne spotkania czytelnicze i rozbudzanie zamiłowania do książek. Była to niesamowita niespodzianka 🙂 Bardzo dziękujemy przedszkolakom!!
Zapraszamy wszystkie dzieci do Filii nr 5. Do zobaczenia!






