F4: Wszyscy Tappiego uwielbiamy i o jego przygodach chętnie czytamy!

Kiedy Wiewiórki z Przedszkola nr 10 weszły do biblioteki, od razu zauważyły przygotowane dla nich książeczki o sympatycznym wikingu, były bardzo zadowolone, bo historie te cieszą się ogromną popularnością. Leżąc na dywanikach wyobrażały sobie, że znajdują się w Szepczącym Lesie i przeżywają wraz z Tappim przygody bohaterów opowiastek.
Po lekturze, bardzo chętnie pokolorowały postać Tappiego. Nasze Wiewióreczki to najstarsza grupa  przedszkolaków, więc pięknie podpisały swoje prace.
Jeśli chcecie je zobaczyć, odwiedźcie naszą bibliotekę:). Zapraszamy!

Wiewiórki zaprzyjaźniają się z Tappim

Data: 30 stycznia 2020