F4 „Kocham Cieplice” XIX edycja konkursu

25 maja w Filii nr 4 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIX edycji konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Kocham Cieplice”. Tegoroczna edycja dotyczyła ulubionego miejsca wypoczynku i zabawy. Na konkurs wpłynęło 50 prac plastycznych. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła 16 z nich.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród. Są to: Radna Rady Miasta Jeleniej Góry Pani Anna Bałkowska, Spółka „Wodnik”, biuro podróży Trendy Travel oraz Uzdrowisko Cieplice.

Przede wszystkim dziękujemy dzieciom za liczny udział w konkursie oraz piękne prace plastyczne. Będzie można je podziwiać na wystawie pokonkursowej w Filii nr 4 do końca sierpnia bieżącego roku.
(autor fotografii Tomasz Bahrij)

Data: 25 maja 2019

Miejsce: Filia nr 4