F4 – Dzieci z SP nr 6 z wizytą w bibliotece

Uczniowie II klasy SP nr 6 zdziwili się, iż w bibliotece można nie tylko wypożyczyć książki, ale i spędzić bardzo fajnie czas na wielu ciekawych zajęciach. Gdy już posłuchali historii o zagubionych książkach i przypomnieli sobie zasady korzystania z zasobów Ksiażnicy, przeszli do drugiej sali. Tam czakały na nich kartki, kredki i mazaki. Tematem prac były ulubione postaci z bajek. Wyszły przepięknie. Każdego, kto chciałyby zobaczyć rysunki drugoklasistów, zapraszamy do naszej biblioteki!

Data: 3 października 2022

Miejsce: Filia nr 4