F4 – Cała Polska czyta dzieciom i my też czytamy

Maluszki z Przedszkola nr 10 zaprosiły nas do siebie. W ramach akcji czytania dzieciom, poprosiły o wspaniałe opowiadania, by móc w ten ciemny, jesienny dzień uśmiechnąć się i przeżyć wspaniałą przygodę. Historia Tumtuma, wielkiego słonia, okazała się bardzo interesująca. Dzieci z wypiekami na buziach słuchały o jego przygodach. Na koniec wszystkich rozweseliła opowiastka Tapiego o urodzinowym cieście. Jesli chcecie dowiedzieć się tego, co spotkało Tumtuma i czy ciasto Tapiego było pyszne, przeczytajcie koniecznie te historyjki. Polecamy je wszystkim dzieciom w te długie wieczory.

Data: 17 listopada 2022

Miejsce: F4