F3 – Świnka, kura, koń i krowa – mieszkańcy wiejskiego podwórka

W ramach kolejnych zajęć z cyklu Pomysłowe wakacje – biblioteczne atrakcje dzieci wzięły udział w zajęciach edukacyjno-plastycznych. Zapoznały się z opowiadaniem „Na wiejskim podwórku” Tatiany Jankiewicz. Wykonały prace plastyczne: makiety gospodarstwa wiejskiego przy wykorzystaniu tektury, bibuły, pudełek (stajnia, obora, buda, kurnik). Stworzyły zwierzęta z plasteliny oraz staw z kolorowego papieru i bibuły.

Data: 2 sierpnia 2022

Miejsce: Jelenia Góra