F3 – Zamrażamy nudę czyli Lodowe zamki

Bajkowy zamek, kilka kondygnacji, wspaniałe, półokrągłe schody, sale w których można wydawać królewskie bale. Całość uwieńczona czterema, niebieskimi wieżyczkami oraz niebieską kopułą. Okna z witrażami oraz  balustrady, a wszystko przyozdobione  kwiatami. Takie są zamki w bajkach. Nasze zamki , nasze bajkowe królestwo jest inne.

Lodowe zamki w śnieżnobiałej odsłonie, trochę jak  przez mgłę były tematem prac plastycznych wykonanych na zajęciach.

Data: 17 lutego 2020

Miejsce: Jelenia Góra