BDM: Biblioteka ciągle w grze!

Naszymi gośćmi byli pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze. Uczniowie zwiedzili bibliotekę, poznali zasady korzystania ze zbiorów oraz zobaczyli niezwykłe książki z naszej kolekcji. Dzieci wysłuchały pięknej opowieści o wyprawie w świat wyobraźni pt. „Książki” Christos’a. Zarówno tekst jak i ilustracje zachęcały do odkrywania historii oraz do rozmów na temat magicznej mocy książek. Na zakończenie spotkania uczniowie układali  karty z książek obrazkowych i używając swojej wyobraźni opowiadali stworzone przez siebie historie.

Data: 22 listopada 2022

Godzina: 10.00