BDM: Świat kropki – ty też możesz być artystą!

Na dzisiejszych warsztatach wraz z uczniami klasy I c ze Szkoły Podstawowej 2 w Jeleniej Górze wyruszyliśmy na wyprawę wraz z „Kropką” Petera H. Reynoldsa. Była to podróż, podczas której każdy z nas mógł nabrać pewności siebie co do swoich artystycznych umiejętności. Była to podróż niezwykle malownicza — pełna kolorów i obrazów, które poznawaliśmy i które wywoływały zachwyt. Uczyliśmy się sztuki uważnej obserwacji oraz rozpoznawania subtelnych różnic kolorystycznych. Podążając ścieżkami kreatywności i wyobraźni, staliśmy się małymi artystami, tworząc swoje niezwykłe obrazy.

Data: 31 stycznia 2023

Godzina: 10.00