BDM: Spotkania z bajką- Z wizytą u polarnego niedźwiedzia

Doczekaliśmy się prawdziwej zimy ze śniegiem, z mrozem, z zabawami na górce pokrytej białym puchem. Zimowa pora to najlepszy czas, aby poznać niedźwiedzia polarnego – władcę lodowej krainy. Dzieci wysłuchały tekstu książki „Przygody misia” Joanny Liszewskiej i wykonały portret niedźwiedzia polarnego w zimowej odsłonie. W zabawie ruchowej maluchy pływały na krze, łapały spadające płatki śniegu i naśladowały szum północnego wiatru. Aby zimą nie zapominać o używaniu ciepłej odzieży, dzieci ozdobiły na kartkach czapki i szaliki kolorowymi wzorkami.

Data: 1 lutego 2023

Godzina: 11.00