BDM: Spotkania z bajką – W głębi oceanu.

Na dzisiejszych zajęciach Małe Smyki wraz z „Małą białą rybką” Guido van Genechtena wyruszyły na dno oceanu, żeby poznać mieszkańców wodnego królestwa i dowiedzieć się, co potrafią pod wodą robić zwierzęta. Ćwiczyliśmy nasze palce razem z krabem, grzbiety – z żółwiem, jeżowcem i wężem, a nogi – z rozgwiazdą. Udało nam się nawet poćwiczyć oczy z meduzą! Z użyciem pasteli, bibuły i kolorowych papierów wykonaliśmy piękne oceaniczne ilustracje.

Data: 8 lutego 2023

Godzina: 11.00