BDM: Młodzi Światowcy – Nieskończone światy Minecrafta

To nasze ostatnie spotkanie z cyklu Młodzi Światowcy. Tym razem powróciliśmy do popularnej gry Minecraft, aby zbudować nowe, niezwykłe i fascynujące światy, które mogą współistnieć na jednej platformie. Prowadząc wspólną rozmowę na temat bezpiecznego zachowywania się w sieci, budowaliśmy swoje modele 3D. Mając nieograniczone zasoby do dyspozycji, mogliśmy tworzyć wśród bezkresnych i przedziwnych krajobrazów, co tylko podpowie wyobraźnia: budynki, statki, pojazdy, rzeźby i niezwykłe stworzenia. Bo w Minecrafcie wyobraźnia nie ma limitu!

I tym razem, ze względu na zainteresowanie, powtórzyliśmy zajęcia dla kolejnej grupy uczestników. Na zakończenie spotkań dzieci miały okazję wypożyczyć książki zarówno popularnonaukowe, jak i przygodowe dotyczące świata Minecraftu.

Data: 23 lutego 2023

Organizator: Cyberjelonki