BDM: Książki na każdą porę roku

W tę środę, wraz z „Pszczołami” z Niepublicznego Przedszkola „Kacperek”, odkrywaliśmy różnorodność śniegowych gwiazdek (tylko na ilustracjach, bo za oknami łatwiej teraz o krople deszczu ;)). Przy tej okazji każdy z nas wykleił własny płatek śniegu, niektóre nawet zyskały piękne kolorki. Na podstawie wierszyka Małgorzaty Strzałkowskiej przypomnieliśmy sobie o różnych zimowych aktywnościach oraz o ptakach, które zostały z nami na zimę i o których warto pamiętać, podsypując im różne ziarna czy zostawiając skórki słoniny.

Zanim popracowaliśmy z książkami i klejami, zwiedziliśmy naszą Bibliotekę Dziecięco-Młodzieżową. Zawędrowaliśmy w różne zakamarki, a przedszkolaki dowiedziały się, gdzie znajdują się poszczególne działy tematyczne. Teraz „Pszczoły” będą już wiedziały, gdzie zaprowadzić rodziców,  by wypożyczyć ulubioną książkę albo grę planszową.

Data: 21 lutego 2024

Godzina: 10:00