BDM: Czytankowo – W mroźnej Arktyce

Dziś dowiedzieliśmy się, gdzie mieszka niedźwiedź polarny, jakie ma zwyczaje i jak radzi sobie w swoim środowisku naturalnym. Podziwialiśmy jego wielkie łapy, granatowo-czarny język i doskonały węch. Wiemy już, że jest świetnym pływakiem, a jego przysmakiem są foki. Wykonaliśmy portret niedźwiedzia z białej i czarnej bibuły. Kolorowaliśmy pastelami inne zwierzęta polarne. A potem tanecznym krokiem witaliśmy czas karnawału.

Data: 23 stycznia 2019

Godzina: 10:30