BDM: Czytankowo – Przygody Myszki Pipi

Na dzisiejszych zajęciach maluchy poznały przygodę Myszki Pipi wyczarowaną teatrem Kamishibai. Piękne akwarelowe ilustracje zachęciły dzieci do utrwalenia nazw kolorów, dni tygodnia oraz przeliczania do 3. Naśladowaliśmy odgłosy szumiącego strumyka, odgłosy ptaków i zwierząt. Dzieci stemplowały kolorowymi farbami papier a kredkami kolorowały myszkę. Baletowe ruchy do muzyki Fryderyka Chopina wprowadziły najmłodszych w wesoły nastrój. Spotkanie zakończyliśmy zabawą z chustą KLANZA.

Data: 5 lutego 2020

Miejsce: Bublioteka Dziecięco-Młodzieżowa