BDM: Czytankowo – „Przygody Fenka – Sprzątam po zabawie. Dobre zachowanie” – Magdalena Gruca.

BDM: Czytankowo – „Przygody Fenka – Sprzątam  po zabawie. Dobre zachowanie” – Magdalena Gruca.

Na dzisiejszych zajęciach rozmawialiśmy o swoich ulubionych zabawkach. A tych mamy bardzo dużo. Nie zawsze możemy je odnaleźć, bo do pokoju wkradł się bałagan. Po wysłuchaniu tekstu „Sprzątam po zabawie” Magdaleny Grucy układaliśmy miśki, pieski, koty i innych mieszkańców biblioteki na swoje miejsca. Segregowaliśmy elementy wg kolorów i kształtów. Zaprojektowaliśmy nawet szafę, w której zamieszkały zabawki. Na koniec stworzyliśmy swój wymarzony pokój.

Data: 5 czerwca 2019

Godzina: 10:30