BDM: Czytankowo – Ogródek na Twoim oknie

Uprawianie roślin to świetna zabawa! Czy wiesz, że ze zwykłej fasolki w krótkim czasie można wyhodować piękną roślinę? A jeśli postanowisz urozmaicić swój domowy ogródek, wystarczą kwiatów cebulki. Dzieci na dzisiejszych zajęciach poznały historię bobra Kastora, który wraz ze swoim przyjacielem uprawiał fasolki. Maluchy dowiedziały się co jest potrzebne do uprawy roślin, a na zakończenie wspólnie „zasadziliśmy” papierowe kaktusy.

Data: 12 czerwca 2019

Godzina: 10:30