BDM: Czytankowo – Księżniczka Julka i jej kucyk

Była sobie księżniczka, która mieszkała na maleńkiej wysepce. Marzyła o dalekich podróżach i kucyku. Na jego grzbiecie mogłaby przemierzyć odległe krainy wzdłuż i wszerz. Ale jak tu podróżować, skoro dookoła tylko woda? I czy na wyspie znajdzie się jeszcze miejsce dla kucyka? Wraz z dziećmi i ich rodzicami na dzisiejszym spotkaniu poznaliśmy ciepłą historię o wolności, determinacji i wspólnym przekraczaniu granic, których nie da się pokonać samemu. Po wysłuchaniu opowieści maluchy wykonały papierowego kucyka, zatańczyły z pluszakami i ćwiczyły koncentrację wyklejając kółeczkami tęczę.

Data: 6 lutego 2019

Godzina: 10:30