BDM: Czytankowo – Kolorowy zawrót głowy

„Kolory” Małgorzaty Strzałkowskiej, które czytaliśmy dzisiaj, wprowadziły nas w niezwykły świat kolorów. A kiedy przyroda jest najpiękniejsza i kolorowa? Jesienią! Nasze prace są więc niezwykle barwne. Mają liście, kwiaty, kolorowe niebo. Mogliśmy również wykorzystać inne elementy, takie jak domek, deski do zbudowania płotu. W naszym kolorowym świecie zamieszkały również psy i koty. Pojawiło się nawet gniazdo z pisklęciem. Gratulujemy pomysłów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Data: 23 października 2019

Godzina: 10:30