BDM: Czytankowo – Dzień Pluszowego Misia

„Jestem sobie mały Miś,

Gruby Miś,

Śmieszny Miś,

Znam się z dziećmi nie od dziś”

Dzień Pluszowego Misia obchodzony 25 listopada to okazja do poznania Misia Uszatka. Film animowany i opowiadania Czesława Janczarskiego o przygodach Misia od wielu lat bawią pokolenia. Misia Uszatka znają dzieci, rodzice, dziadkowie. Słuchaliśmy opowiadania pt. „Spacer”. Uszatka „wyczarowaliśmy” z tekturowych kółek. Poradziliśmy sobie również z trudnym, jak na małe paluszki, zadaniem – zawiązywaniem misiowej kamizelki.

Data: 20 listopada 2019

Godzina: 10:30