BDM: Czytankowo – „A ja nie chcę być księżniczką”

Z książką „A ja nie chcę być księżniczką” Grzegorza Kasdepke przenieśliśmy się do krainy księżniczek, smoków, zamków i rycerzy. Jak prawdziwe księżniczki, dziewczynki założyły piękne nakrycia głowy i zwiedzały swoje zamki. Gdy pod zamkiem pojawił się duży zielony smok, nasi rycerze walczyli z nim używając papierowych kulek. Smoki w bajkach nie są straszne, my się smoków nie boimy i z papierowych tutek zrobiliśmy smoki ziejące „prawdziwym ogniem”. Zabawa była super.

Data: 16 stycznia 2019

Godzina: 10:30