BDM: Cztery (nie)zwykłe miski – książkę można napisać o wszystkim

Przedszkolaki z grupy Żabki z Miejskiego Przedszkola nr 2  w Jeleniej Górze wyruszyły w literacko-plastyczną podróż z książką Iwony Chmielewskiej „Cztery zwykłe miski”. Okazało się jednak, że tytułowe miski wcale nie są takie zwyczajne, jeśli uważnie obserwujemy otaczającą nas rzeczywistość. Przyglądaliśmy się ilustrowanym bohaterom literackim w poszukiwaniu inspiracji do swojej książkowej ilustracji – z użyciem czterech zwykłych misek.

Data: 7 marca 2023

Godzina: 10.00