BDM: Cała Polska Czyta Dzieciom

W tym roku obchodzimy XVIII  Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Zaprosiliśmy Starszaki z Niepublicznego Przedszkola „Piątka5” w Jeleniej Górze. W rolę narratorów wcielili się przedstawiciele Straży Miejskiej oraz Policji.

Nasi goście specjalni rozmawiali z przedszkolakami o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, kiedy przebywamy w domu, na ulicy czy w miejscach publicznych, a także, kiedy podróżujemy i znajdujemy się w nieznanych nam miejscach. Zachęcali do czytania literatury o tej tematyce, podkreślając jej walory edukacyjne. Dzieci bardzo chętnie przeglądały przygotowane z tej okazji pozycje, odczytywały samodzielnie tytuły i wybrały kilka z nich do czytania w przedszkolnej sali.

Data: 5 czerwca 2019

Godzina: 12:30