BDM: Biblioteka ciągle w grze!

Na dzisiejszym spotkaniu uczniowie kl. III a ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze dowiedzieli się, w jaki sposób założyć konto czytelnicze, jak korzystać z bibliotecznych zbiorów oraz jak zadbać o wypożyczone książki. Dzieci poznały również zasady obsługi książkomatu, który umożliwia samodzielne wypożyczenie książek. Podczas wycieczki dzieci odwiedziły kąciki czytelnicze oraz miejsca pracy własnej, znajdujące się na wszystkich poziomach biblioteki.

Na zakończenie spotkania uczniowie słuchali zabawnej historii „Niebieska Kapturka”, odgadując znaczenie słów zaczerpniętych z młodzieżowego slangu.

Data: 12 marca 2024

Godzina: 9.00