BDM: Biblioteka ciągle w grze!

Dzisiaj kolejne klasy podstawowe poznawały nasze biblioteczne zbiory. Uczniowie z klas IVc i IVe ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze odwiedzili dzisiaj naszą Bibliotekę Dziecięco-Młodzieżową, przy okazji obejrzeli również czasową wystawę przy naszej Czytelni  – „Ulotne” Barbary Barabasz-Kwaśniak. Ci uczniowie, którzy nie mają jeszcze naszych kart, dowiedzieli się, jak je założyć oraz jak odnaleźć w naszych zasobach poszukiwane tytuły. Przypomniałyśmy zasady panujące w Książnicy oraz sposób obchodzenia się z bibliotecznymi zbiorami. Zaprezentowałyśmy kilka najciekawszych tytułów oraz trochę książek ciekawostek. Mamy nadzieję, że wielu uczniów jeszcze nie raz nas odwiedzi.

Data: 29 lutego 2024

Godzina: 9.00