Albert Albertson w Książnicy Karkonoskiej

Ogłaszamy dla naszych Małych Czytelników

LISTOPAD Z ALBERTEM!

W ramach tego wydarzenia zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami, a także grupy przedszkolne z Wychowawcami  do obejrzenia wyjątkowej wystawy NIECH ŻYJE ALBERT ALBERTSON! przygotowanej przez Wydawnictwo Zakamarki. Czas ekspozycji zaplanowano w terminie 06-25 listopada.

Zapraszamy również przedszkolne Starszaki  do udziału w specjalnie przygotowanych z tej okazji zajęciach czytelniczych w formie warsztatów literacko-plastycznych – oczywiście z Albertem w roli głównej.

Dodatkowo zachęcamy Dzieci w wieku od trzech do siedmiu lat do udziału w konkursie plastycznym pt.

MOJA JESIENNA PRZYGODA Z ALBERTEM ALBERTSONEM”.

REGULAMIN KONKURSU

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja Jesienna przygoda z Albertem Albertsonem”

16.12.2023 r. (sobota) ↠ g. 11:00.

Albert Albertson w Książnicy Karkonoskiej

Wystawa i konkurs plastyczny!

Data: od 30 października 2023 do 20 grudnia 2023

Organizator: Biblioteka Dziecięco-Młodzieżowa