F5-Ostatnie spotkanie przed wakacjami

F5-Ostatnie spotkanie przed wakacjami

Filię nr 5 odwiedziły grypy: „Kociaki Bystrzaki” i „Pracowite Pszczółki z MP nr 11 w Jeleniej Górze, by podziękować za całoroczne spotkania czytelnicze i rozbudzanie zamiłowania do książek. Była to niesamowita niespodzianka 🙂 Bardzo dziękujemy przedszkolakom!!

Zapraszamy wszystkie dzieci do Filii nr 5. Do zobaczenia!

 

Data: 25 czerwca 2026

Miejsce: Filia nr 5

Strona Internetowa przygotowana z zadania „Rosnę z książką za pan brat” w ramach programu „Partnerstwo dla książki” dofinansowane ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków finansowych Urzędu Miasta Jelenia Góra.