BDM: Wspólna przestrzeń-event w pasażu TESCO

Zaproszeni przez Agencję SZAFA z Wrocławia do współpracy w ramach akcji „Wspólna Przestrzeń w pasażach TESCO. Maj miesiąc rodziny i przyjaciół ” czytaliśmy Maluchom bajki wyczarowane teatrem Kamishibai. Dzieci wykonały pamiątkowe zakładki do książek oraz  ilustracje do baśni  o Czerwonym Kapturku, a także wypełniały kolorowanki. Rozdawałyśmy dzieciom i rodzicom zakładki i druki reklamowe Książnicy Karkonoskiej.

Data: 21 maja 2019

Miejsce: TESCO Jelenia Góra