14 lutego – Kto kocha – pamięta

„Kochać kogoś to znaczy być przy nim blisko. Tak blisko, jak tylko zdołasz!”

Tosia była bardzo kochana przez swoją rodzinę. Sama również przepełniona była miłością do swoich bliskich. Jednak kiedy dziewczynka ma pójść do przedszkola po raz pierwszy, nie może zabrać ze sobą nikogo. Dziewczynka obawiała się nowego miejsca. Nie chciała zostawać w przedszkolu bez mamy. Bała się, czy miłość będzie przy niej nawet wtedy, gdy mama będzie daleko. Czy Tosia odnajdzie się w nowej sytuacji i znajdzie przyjaźń w przedszkolu? Czy miłość rozciągnie się tak daleko, jak Tosia tego potrzebuje? Polecamy ciepłą i wzruszającą książkę, która pomoże dzieciom zdefiniować co to jest miłość i przyjaźń, ale także ułatwi maluchom pierwsze rozstania z rodzicami. Piękne i pełne emocji ilustracje, które wypełniają całe strony, w pełni oddają klimat tej opowieści. Polecamy.

A.J.

Po książkę zapraszamy do Biblioteki Dziecięco-Młodzieżowej.

Sprawdź dostępność: KATALOG

„Kochać kogoś to znaczy być przy nim blisko. Tak blisko, jak tylko zdołasz!"

Data: 10 lutego 2022

Miejsce: Biblioteka Dziecięćo-Młodzieżowa